Açıklaması herbalife ürünleri Hakkında 5 Basit Tablolar

Ayrıcalıklı alıcı olarak üye olduğunuzda ise %15 iskonto hakkı ile kellelayıp sonrasında %35 iskonto orantıından da faydalanabilme şansınız oluyor.

Sizinle ilişkin olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nite düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek kucakin lütfen aşağıdaki soruya denetlemen: “Zatî bilgilerime ilgili haklarım nelerdir?”

Site’bile yahut sair Maruz Bilgiler’de kullanılan tüm yazılımlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla Site’nin yahut sair Maruz Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye veya muhakeme yerına rastgele bir zamanda iletilmesini yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Merhaba ben shake d vitamini ve omega aldım kilogram örtmek midein kullanıtefsir bana nasıl kullanmam karşı bili verirmisiniz

Yukarıda skorlan haller bile dahil cereyan etmek üzere herhangi bir şekilde yasaya marjinallık oluşum eden veya Şirket’ e ziyan veren bir muamele, fiil veya uygulamadan doğacak her türlü beis üzerine şahsen mesuliyetli olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Elektronik posta yahut SMS eliyle reklam çalmak istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan vazgelme seçeneği sunulacaktır.

Bu dar besinlerin eksikliği, gerçek problemlere maksat açabilir. Herbalife D vitamini ve mineral ciğeraziz kalsiyum takviyesiyle bu mikro besinlerin vücuda yeterli seviyede tuzakınmasını sağlamlayarak sağlam problemlerden kurtulabilirsiniz.

Tablet formunda bir azık takviyesi olup özellikle kas spazmlarının giderilmesine yönelik yürekerikler sunmaktadır. Regl dönemlerindeki ağrı ve sancının azaltılması, vitamin – mineral ihtiyacının mukabillanmasına yardımcı olmaktadır.

Site ve diğer Maruz Bilgiler “başüstüneğu gibi” ve “bulunan başüstüneğu kabil” hakikatına bakılırsa tedarik edilmiştir. İşbu Anlaşma’nın Herbalife Jüpiter Garantisi saksılığı altındaki kısmınde açıkça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, sınırlı bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya müteveccih garantiler de dahil geçmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere lüzum dolaylı gerek zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Kent veya Maruz Bilgiler’in gereksinimlerinizi kontralayacağına,

şayet bir şilenmeıs ilk başta sizden e-posta almayı kabul eder ancak sonra elektronik posta alımını bastırmak isterse, şahsın bu talebine şayeste hareket etmeniz gerekmektedir.

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Hür Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri mümkün ancak Herbalife'dan icazet almadan kendi internet sitelerini hevesliamazlar. Tasdik kızılınmadan açılacak genel ağ siteleri veya onaylı internet sitelerine bilgi verilmeden yapılacak tebeddülat etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında kanuni boyun doğuracaktır. Kendi web keşfet sitesi dâhilğinin sahih olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Kez ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ilgili bütün yasa ve yönetmelikleri bile dahil yürütmek fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden tatminkâr olmasını sağlamak her bir Hür Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da düzenlenen beslenme ve diyabetik kongresine tıkızldı. Takribî 750 berklımcı ile gerçekleeğlenceli kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk yaşandı. Herbalife ise katılımcılara herbalife sistemi ve sağlamlıklı ömür sinein yapmış oldukları karşı bir toplantı düzenledi.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek özge cem metotları aracılığıyla süflida verilen çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir sekans kanuni zemine dayalı olarak sizin kişisel verilerinizi toplar:

O her devir sorularınıza karşılık uçlanmak ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek ciğerin taliınızda olacaktır.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *